TEMSİLCİLİKLER

ÇEVRE GRUBU

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instruments GmbH

Kuntze Instrument İçme Suyu ve Atıksu uygulamaları için Online Ölçüm enstrumanları üreticisidir.
pH, ORP, İletkenlik, Klor, Ozon ve KlorDioksit parametreleri için Online Ölçüm Sistemleri ile yüksek kalite ürünler sağlamaktadır.
Sensörler ve tüm ölçüm enstrumanları kendi üretimidir.
İçme Suyu uygulamaları için özel bakım gerektirmeyen, otomatik temizleme sistemli, otomatik numune debi kontrollü Klor Analizörleri ile rakipsizdir.
Firmamız Kuntze Instrument'in tüm ürün gamı için Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Sigrist Photometer AG

Sigrist Photometer AG

Sigrist 1946 yılında dünyanın ilk Bulanıklık Analizörünü yapan bir İsviçre firmasıdır. Günümüzde ise rakipsiz teknolojisi ile İçme suyu ve Atıksu tesislerinde çeşitli Online Analizörler ile yoluna devam etmektedir. Firmamız Su gurubu ürünleri için Türkiye temsilcisidir. 

Hemera Analyzers

Hemera Analyzers

"Hemera Analyzers" Fransa menşeili bir firmadır. Çalışma alanı Atıksu, İçme suyu ve Prosesler için analizörler üretmektir. COD, AKM, Amonyum, Nitrat, Nitrit, Fosfat, Organik Madde, Sülfat, Renk, Hidro Carbon, SO3 gibi parametreler için özel çözümleri mevcuttur.

Photonic Measurements

Photonic Measurements

Photonic Measurements firması Online uygulamalar için UV254 Fotometre konusunda ürünler üretmektedir. UV254 ölçümü haricinde bu parametreden korelasyon ile hesaplanabilen COD (KOİ), BOD (BOİ), DOC parametrelerini de ölçebilmektedir. UV254 ölçümü Bulanıklık/AKM düzeltmeli veya düzeltmesiz olarak ölçülebilmektedir. Ürünler başta Atıksu, İçme Suyu ve Proses suları uygulamalarında kullanılmaktadır. UV254 online prob ölçümü haricinde Portatif modeller de mevcuttur. Hesaplamalar için sonsuz korelasyon noktası fonksiyon girişi ile yapılabilmektedir. Ölçüm aralığına göre çeşitli path lenght seçenekleri mevcuttur.
 

Multisensor

Multisensor

Multisensor İçme suyu arıtma tesisleri ve su dağıtım hatları için Online THM ve VOC analizörleri, Atıksu Arıtma Tesisleri giriş suyu için de Online Amonyak analizörü üreticisidir. Bir İngiltere firmasıdır ve teknolojisinin geçmişi 40 yıla dayanmaktadır. Bakımsız ve Sarf gerektirmeyen ölçüm teknolojisine sahiptir.

Aeroqual

Aeroqual

Aeroqual firması Hava Kalitesi konusunda ölçüm ekipmanları üreticisidir. Portatif Hafa Kalitesi Ölçüm ekipmanları (Gaz ve PM), Sabit Tip Gaz Sensörleri ve Hava Kalitesi Ölçüm istasyonları başlıca konularıdır.

Barani Design

Barani Design

Barani Design Meteoroloji Sensörleri üzerine çalışan Avrupalı bir üreticidir. Rüzgar Yön ve Hız, Meteoroloji Dış Ortam Nem Sıcaklık ve Atmosferik Basınç Sensörleri, Yağmur Sensörleri konusunda profesyonel çözümleri mevcuttur. Dış Ortamda Nem ve Sıcaklık ölçümünde kullanılan radyasyon kalkanında dünyanın en iyi ürününe sahiptir. Ayrıca bu sensörleri için IoT alanında çözümleri de mevcuttur. Modbus çıkış haricinde LoraWan, Sigfox ve NBIoT haberleşmeli seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilir.